MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 8548241

nr 854 8241

Karmstol

1880-tal

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 20:35:16

19/10 10:37:40 1      Vinnande bud